Питання, звичайно, досить цікавий. Але навряд чи ви зможете намалювати Тома і Джері, якщо ви ніколи не бачили цих мультиків. Зараз точно не пам'ятаю, але це один з диснеївських мультфільмів, які були зняті в перші періоди розвитку мультиплікації під управлінням Уолта Діснея. Тобто, це світанок розвитку діснеївського мультиплікації.

До таких періодів відносяться такі казки, як "Том і Джері", "Білосніжка і сім гномів", Міккі Маус "і так далі.

Так от, якщо ви хочете саме намалювати цих героїв, то вам потрібно згадати, що Том - це кіт, а Джеррі - це мишка.

От не знаю, так сильно я цим не захоплювався, але так зрозумів , що цей мультик схожий на "Ну постривай!", а можливо, що "Ну постривай!" був чимось копією "Тома і Джері". Швидше за все, саме "Ну постривай!" є схожим на "Тома і Джері", адже "Том і Джері" був знятий раніше, ніж "Ну постривай!".


Суть в тому, що мишеня Джері завжди залишав в дурнях кота Тома, який постійно переслідував і робив всякі гидоти цього мишеняти.

Так, так от, щоб намалювати Тома і Джері, вам необхідно, хоча б раз переглянути мультик. Причому не одну серію, а все мультики за участю цих героїв.

а поки ви роздумуєте, де купити ці мультики, то пропоную вашій увазі перегляд відеопрезентацій, на яких показано, як малювати окремо Тома і окремо Джерри:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/playlist?list...

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch?v=DhWi-2Ju7eo

Я сподіваюся, що ці відеопрезентації допоможуть вам розібратися в тому, як малювати. А як малювати, за допомогою комп'ютера або олівця, це вирішувати вам.

Удачі!