Це питання вельми серйозний, і вимагає додаткового і детального розгляду.

Справа в тому, що, як відомо, все в нашому житті має свої плюси і мінуси. Не знаю, добре це чи погано, але однозначно, що має мінуси - це вельми погано.

Так от, кожен прилад має свої терміни експлуатації. Коли купується прилад, то на нього дається гарантія на певний час експлуатації. Причому, тут мається на увазі гарантія на правильне експлуатування приладу, а не на те, як багато хто вважає, що вони можуть хоч трощити, хоч стукати об стінку, і йому замінять по гарантії цей прилад. Гарантія дається виробником на певний термін, скажімо, на рік, а потім вже не жди гарантії, бо далі вже ніякої гарантії немає, що ваша пристрій не зламається. Якщо поламається на протязі року, то можна ще замінити, або полагодити по гарантії.

так от.


електролічильники теж мають свої терміни експлуатації. І приходить час, коли потрібно буде замінювати цей лічильник.

Але справа в тому, що електролічильник - це все ж не водяний лічильник, і якщо його заміняти самостійно, то можна домогтися того, що вас може вбити електрикою. тобто, тут потрібна велика обережність. Потрібно не просто замінити прилад, але дотримуватися техніки безпеки. Бо може статися таке замикання, що і сусідів можете залишити без електрики.

Відповідь на питання про заміну лічильника буде таким, що краще викликати електрика, щоб він замінив вам лічильник. Знаю, що доведеться платити, але краще вже заплатити, ніж заощадити ризикуючи життям і своїм здоров'ям. Та й економія сумнівна.

Успіху вам!