Давайте спробуємо з цим розібратися докладніше.

Уявіть собі, що вам хотілося б намалювати щось. Просто-напросто щось. Дл я цього вам потрібно знати багато речей. По-перше, ви повинні скласти план, що ви будете малювати. Це як письменники пишуть план того, що вони хочуть написати. Але перш, ніж малювати щось і складати плани того, що ви будете малювати, потрібно буде задати собі питання, а чи можете ви це відтворити перед своїми очима, можете ви уявити те, що ви хочете намалювати.

Справа в тому, що найлегше малювати тоді, коли ви тримаєте у себе перед думкою те, що ви хочете малювати. Це називається зоровою пам'яттю і уявою. Адже відновити те, що ви хотіли б намалювати, ось це і є уявою.

Далі, перш, ніж малювати щось, 7нужно це щось розділити на елементарні частини, які згодом можна буде малювати.


Приміром, ви хотіли б намалювати, скажімо, сонце. Ось спробуйте розділити його на окремі частини в розумі, і потім малювати це сонце, поступово вимальовуючи і з'єднуючи частини, щоб згодом отримати цілісний малюнок.

А тепер щодо п'ятикутника. Справа в тому, що п'ятикутники бувають різними. Є п'ятикутники, які можуть походити на квадрат з гаком кутом, є п'ятикутники, які будуть скидатися на піраміду і так далі.

Вам необхідно вирішити, який саме п'ятикутник ви хотіли б намалювати.

Пропоную вам переглянути презентацію на тему пятиугольника:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch?v=D-5PpUJYI38

Думаю, це вам допоможе.

Удачі!