Рум'яна є одним з інструментів макіяжу будь-якої жінки. З їх допомогою можна коригувати контури особи і приховувати його дефекти. Тому питання, які вибрати рум'яна, досить актуальне при створенні макіяжу.

Вибираючи рум'яна, як правило, жінки зупиняють вибір на пудрових класичних рум'янах. Це найбільш універсальний тип рум'ян, який підходить для будь-якого типу шкіри. Пудровие рум'яна більше підходять для жирної шкіри, оскільки щільна текстура добре підходить до пористої шкірі, рівно лягають і приховують жирний блиск.

Які вибрати рум'яна для сухої шкіри? У цьому випадку краще вибирати кремові рум'яна. До їх складу входять зволожуючі засоби і масла, тому їх простіше наносити на суху шкіру.

Існують рідкі чи гелеві рум'яна.


Вони не містять масел, тому вони швидко висихають. Гелеві рум'яна влагоустойчиви. Але вони не підходять для сухої шкіри.

Існують певні види рум'ян, які не можна використовувати як повсякденну косметику, вони використовуються лише у певних випадках. Це рум'яна з ефектом бронзи і рум'яна з блиском. Рум'яна-бронзатор - це літній варіант макіяжу для тих, хто бажає надати шкірі засмаглий вигляд. Подібні рум'яна ретушують дрібні недоліки на шкірі обличчя. Рум'яна з блиском потрібно використовувати для створення святкового або вечірнього макіяжу.

Не потрібно забувати, що відтінок рум'ян повинен поєднуватися з губною помадою. До червоної помаді потрібно підбирати рум'яна рожеві або червоні, до коралової - персикові.