Дуже мила тварина йоркширський тер'єр, але й відходу він вимагає хорошого. Собачка досить кудлата та догляду за шерстю вимагає ретельного. Так що як це робити вам слід знати.

Як доглядати за шерстю йорка - для того що б шерсть була в порядку бажано мити собачку не менше як раз на десять днів, при цьому потрібно використовувати шампунь наприклад на основі алое . Після того як помили шампунем сполосніть кондиціонером, засоби два в одне тут не підійдуть.

Для того що б привчити до миття можна робити це і частіше але не переусердствуете. Так само дуже важливо розчісувати йорка частіше, тим більше поки він не звик намагайтеся це робити часто, так він швидше зможе звикнути, можна навіть кілька разів на день це робити.


При цьому використовуйте спрей, але він не повинен містити алкоголю, масел. Після того, як цуценя трохи звикне можна розчісувати його рідше, потроху зменшуючи кількість розчісування. Потім просто дивитеся на те в якому стані його шерсть і чи потрібно її розчесати.

Якщо вашому цуценяті вже п'ять місяців, потрібно стежити за станом вовни, в ній може з'явитися багато колтунів, тут потрібно застосовувати масляні маски перед миттям , потім через годину промити шерсть і добре розчесати. Масло можна використовувати різну, або навіть суміш їх, це може бути і льняне масло і кокосове і масло жожоба.

Використовуючи такі способи догляду за йорком, ви зможете тримати його шерсть в хорошому стані, що буде радувати вас і вашого вихованця!