Гарне волосся це невід'ємна частина образу будь-якої жінки чи дівчини! Але мало того гарне волосся говорять про те що ви здорові, е6слі ж з вашими волоссям що то не так це може означати що ми хворієте. Притому, що в нашому світі екологічні умови дуже погані, це теж відбивається на волоссі. Перед тим, як пофарбувати сиве волосся, необхідно переконатися в їх правильному догляді.

Як доглядати за сухим волоссям - загалом і в цілому догляд за волоссям мало чим може відрізнятися просто за доглядом шкіри обличчя. Потрібно застосовувати такі засоби як шампунь, добре б що б він був з добавками зміцнюючими волосся. Так само не забувайте носити головні убори на вулиці, під сонцем, так само якщо ви ходите в басейн, то потрібно не соромитися одягати шапочку.

Так само що б ваше волосся були красиві і здорові приймайте для цього потрібні мікроелементи і вітаміни особливо корисні такі вітаміни як A, D, C а так само всі вітаміни групи В, залізо і цинк теж дуже важливі для здоров'я волосся.


Так само вам можна робити маски для волосся зі свіжих фруктів і овочів.

Для миття волосся є дуже важливе правило, ви потрібно мити волосся м'якою водою і уникати води жорсткою, так само потрібно знати, що гаряча так само як і холодна вода не годиться для цього, краще всього якщо вода буде теплою. Коли ви миєте голову то не потрібно особливо ретельно терти шкіру на голові, це сприяє стимуляції сальних залоз що робить ваше волосся жирними. Не варто боятися розмов, що мити голову часто шкідливо, це насправді не так.