Цікаве питання. Природно, що в нашому житті так влаштовано, що про смаки, як вам відомо, не сперечаються. А тому, досить важко буде відповісти на це питання.

Всі, хто починає роботу в Інтернеті, як правило заводять собі поштові скриньки. Раніше, коли Інтернет тільки-тільки розвивався, то люди робили собі "Аську" і поштові скриньки.

Як правило, при створенні поштових скриньок раніше не виникало проблем, бо ще мало було людей в Інтернеті, тому, практично , можна було б не вигадувати ящик, бо імена були вільні. Але сьогодні склалася така ситуація, що ящик стало придумувати набагато складніше, бо вже багато імен зайнято. Багато хто, хто хотів би ящик назвати своїм іменем вже не можуть цього зробити, так як людей з таким же ім'ям вже багато, і тому-то, доводиться думати і придумувати щось інше.

Тому-то, подібне питання вельми природний в подібній ситуації.

Можна спробувати скомбінувати своє ім'я з певними числами.


До речі, коли ви записуєте свій ящик, там є перевірка на доступність імені, тому-то можна відразу дізнатися, вільно це ім'я, або вже зайнято іншими.

Спробуйте назватися, наприклад Шустрик, або ж, якщо вам подобатися , Гераклом. А що, звучить, наприклад, Gerakl@rambler.ru. А от на "Яндексі", там буде складніше, можна придумати, скажімо, Gerakl.ch@yandex.ru.

і знову ж таки, потрібно буде подивитися, чи доступне це ім'я чи ні. Адже людей, у яких є електронна пошта все більше і більше, тому-то все складніше буде вибрати собі ім'я.

Загалом, потрібно шукати, адже у кожної людини свій смак.

Успіхів!