Вугрової висип - це червоного кольору, дратівливі висипання на шкірі, які характерні для періоду статевого дозрівання. Але вугрі може так само виникнути і в будь-якому іншому віці. Зазвичай вугрі вражає обличчя, груди, спину, рідко плечі і шию.
Щоб вилікувати вугровий висип в домашніх умовах, необхідно дотримуватись певних правил:

  1. Один або два рази на день вмивати обличчя з милом, щоб прибрати надлишки жиру.
  2. Потрібно уникати використання скрабів або інших абразивних речовин, оскільки вони можуть подразнювати шкіру і погіршувати стан шкіри.
  3. Продукція, в аптеці кошти від вугрів потрібно використовувати вдень або перед сном Ці препарати, зазвичай, не знімають наявні запалення шкіри, а запобігають розвитку нових
  4. Заподіювана макіяж повинен бути на водній основі.


    При вугрової висипки потрібно вибирати косметику та інші засоби догляду за шкірою з написом "некомедогенние", які не погіршують вугровий висип.

  5. Ніяких маніпуляцій з прищами проводити не варто - видавлювати, терти і т.д. Це лише посилить ситуацію

Щоб вилікувати вугровий висип використовуються медикаментозні методи лікування. Деякі препарати від вугрової висипки продаються без рецепта. Це різні мила, засобів для вмивання, очищаючі засоби. Багато з них містять перекис бензоїлу, яка вбиває викликають вугри бактерії, і підсушує шкіру

Лікар може призначити для лікування вугрів продукти азелаїнової кислоти. Ефективні в лікуванні вугрової висипки антибіотики.