Варто сказати, що купуючи дверну коробку, ви зможете замовити послугу по збірці. Ця послуга не коштує великих грошей, так що істотно вона не допоможе вам зберегти бюджет, але зате двері ваша буде стояти рівно, красиво, може навіть вона буде довговічною і при цьому, вам не потрібно буде паритися на тему - як же все-таки правильно зібрати дверну коробку!

Адже якщо ви самостійно приступите до складання, ви можете "накосячіть". Двері можуть бути погано встановлена, від цього вона буде погано відкриватися і закриватися. І в кращому випадку, вам доведеться все переробити, а в гіршому, ви зіпсуєте двері і доведеться купувати нову. І тут згадується прислів'я про скупих, які платять двічі.

Так що задумайтесь над цим і покличте професіоналів, які зможуть правильно зібрати дверну коробку і за невеликі гроші, що найприємніше.

Втім , якщо ви впевнені в своїх силах, то ви можете спробувати самостійно виконати цю роботу.


Для цього вам потрібно уважно читати інструкцію, яка додається до меблів, щоб правильно зібрати дверну коробку. Дотримуйтесь по пунктах, розкладіть всі наявні у вас деталі, не поспішайте і виконуйте все гранично уважно, щоб потім не довелося переробляти роботу або, що ще гірше, довелося купувати нову дверну коробку. Але зате, швидше за все, у другому випадку, ви вже довірите цю роботу професійним збирачам, які вже знайомі з цією меблями і такими діями.

Ви можете запросити своїх друзів на допомогу, так вам і веселіше збирати буде і швидше закінчите розпочату справу !!