Коли я побачив це питання, то тут же згадалося колись було дитинство.

Справа в тому, що паперові хлопавки тим і відрізняються, що вони не мають вогню, і ними можна скористатися при цьому не пошкодивши навколишньому середовищі, і не наробивши пожежі. Це, як кажуть, досить примітивне, але для дітей безпечне розвага, так як не має ніякого впливу на них.

Отже, для того, щоб робити хлопавку, потрібно буде вибрати папір. Природно, що потрібно папір товсту взяти. Але не картон, звичайно, можна альбомну папір, або товстіший.

Далі, беремо лист, і складаємо поперек так, щоб одна частина знаходила на іншу, щоб обидва кінці скласти, щоб з двох сторін був вигин. Причому складати потрібно так, щоб одна частина була трохи вже інший. Далі, після того, як ви склали таким чином лист, спробуйте імпровізовану смужку зігнути з двох сторін так, щоб більш вузька частина увійшла в більш широку.


Таким чином ми отримуємо свого роду конвертик.

а далі, на задній стороні цього конвертика можна зробити отвір, при цьому наслюнів палець і розмочивши папір. Можна потім це місце просто процарапать. Отвір має бути маленьким. А далі, можете просто надувати цю хлопавку, покласти на долоньку і різко прихлопнуть. Якщо папір не сильно тонка, то вийде хороший бавовна, майже рівний бавовні петарди.

Загалом, з цим можна розважатися так, як хочете, тільки от смітити не потрібно. але тільки дивіться, що не перестріляйте всю папір, що у вас є вдома, а то ж так доведеться йти і знову купувати, а це вже будуть зайві витрати.

Бажаю вам успіху!