Перш ніж зв'язати гачком намиста, необхідно правильно підібрати нитки. Ідеально, якщо це буде бавовняна мерсірізованная пряжа або які-небудь бавовняні нитки. Відтінки ниток можуть бути різними. Ви можете пов'язати намисто з пряжі одного кольору, в єдиній колірній гамі або з ниток абсолютно різних кольорів.

В'язання необхідно починати з колечка амигуруми. Для цього необхідно двічі обмотати нитку навколо вказівного пальця. З цього колечка потрібно по черзі вив'язати дві петлі. Далі в цей же колечко необхідно провязать потрібну кількість стовпчиків без накиду (як правило, їх потрібно не більше 6), але якщо намистина, яку ви зібралися обв'язувати має великі розміри, то може знадобитися і більше стовпчиків.


При цьому, хвостик нитки залишайте вільним. За цей "хвостик" ви надалі потягніть нитку і добре затягніть петлю.

У другому ряду вам потрібно буде рівномірно додати шість стовпчиків без накиду (іншими словами, якщо ви в'язали в першому ряду 6 стовпчиків, тепер вам їх потрібно 12). У третьому ряду знову додається 6 стовпчиків (виходить 18 стовпчиків без накиду). У четвертому ряду потрібно буде додатково провязать 7 стовпчиків без накиду. Далі (6 кіл) в'язання триває без надбавок і убавок.

У цей мішечок вставте намистину, і продовжуйте в'язати в зворотному порядку стовпчики без накиду (там, де ви додавали, тепер зменшуйте). Ображати нитку, залишивши невеликий кінчик, протягніть його в петлю і добре затягніть.