Для того що б зрозуміти як плавити срібло потрібно знати що зовсім чистого срібла, в чистому вигляді майже немає в природі, зазвичай воно буває з домішками, так що і температура при якій воно плавитися теж різна, залежно від того які це домішки . Зазвичай для того що б розплавити срібло або точніше його сплав достатньо 9700 градусів за Цельсієм. Виберіть ту модель, яку вам хочеться зробити зі срібла, і приготуйте з неї форму.

Що б зробити форму для відливання нужно1 частина гіпсу та 7 частин піску кварцового, змішайте їх. Після чого треба ту суміш що у вас вийшла (вона повинна бути як сметана по консистенції) залити в ємність, потрібно що б у вас було дві такі ємності, спочатку в одне заливаєте суміш, і кладете цвях з кроєм, потім ставите модель на середину і притоплювати на половину в гіпс, трохи дайте затвердіти, після чого так само з гіпсів, накриваєте іншою половиною.


Після того як висохне, у вас повинно вийти дві половинки формочки, їх пов'язують, попередньо зробивши отвір куди вливати метал.

Тепер виливок. Срібло нагріваєте в пальнику в тиглі. У той отвір що ви зробили потрібно поставити воронку і залити в неї метал якнайшвидше, після чого потрібно закрити отвір. Закривати потрібно кришкою з ватою, причому так щоб вата була знизу, від температури вона повинна загорітися, що дасть потрібний тиск на форму. Якщо тиску немає то метал може розподілитися неправильно.