Затіяли ремонт, або вирішили відновити блиск підлогового покриття з натурального дерева, тут і постає питання, як покрити лаком паркет? Без залучення фахівців і якісно.

Більш третій частині висуваються питань з якості до паркетного покриття, відносять до лакування. Головне в нанесенні лакового покриття це рівномірний розподіл його, з урахуванням особливостей паркету і породи деревини.

Роботи з лакировке проводять відразу по завершенню шліфувальних робіт!

Є два варіанти проведення лакування. Перший ручний, і механічний за допомогою розпилення. У першому варіанті користуватися можна: пензликами, шпателем, валиком, або спеціальними тампонами. Будь-який з обраних ручних інструментів повинен бути досить широкими.


Рух руки при нанесенні повинні У-образними, для того щоб відбувалося перекриття лаком сусідніх, вже вкритих поверхонь. При роботі валиком, нанесення слід проводити взаємно перпендикулярними рухами, першим рухом наноситься, другим дорівнює.

Також важливо перед здійсненням задуманого, вибрати сам лак. Вивчити детально інформацію щодо його застосування, і звернути увагу на технічні інструкції по особливостям, обраної марки, витраті на метр квадратний і датою виробництва.

При механічної лакировке підлогового покриття, вибір відповідного агрегату, рекомендується проводить в спеціалізованих відділах та магазинах, з помщью професіоналів.