Якщо чесно, то це досить проблематичне питання.

Спробуємо, однак, його розібрати детальніше. Справа в тому, що мережі, як вам відомо, бувають різними. Отже, незрозуміло, що означає те, що телефон не ловить мережі.

Зараз все більше і більше телефонів з'являються, які мають у собі такі речі, як Wi-FI. Ясна річ, що можна навіть свій Інтернет роздавати на телефон, якщо ви хочете.

Але все не так просто, як здається на перший погляд. По-перше, для того, щоб ваш телефон міг заходити в Інтернет, потрібно поставити раутер, який має в собі приймач і передавач WI-FI. Далі, потрібно буде в раутера створити точку доступу, щоб ваш телефон міг з'єднуватися з раутера і отримувати доступ в Інтернет.

так що, перше, що спадає на думку у зв'язку з тим, що ваш телефон не ловить мережу , так це відсутність раутера.


Далі, уявимо собі. що раутер у вас таки є, але телефон не ловить мережу. У такому випадку, вам потрібно зайти в налаштування вашого раутера, і створити точку доступу для того, щоб телефон міг виходити в мережу. Як це робиться, тут складно сказати, бо існують різного роду раутера, різні моделі і виробництво, тому-то буде складно сказати щось з цього приводу.

Якщо ж у вас не ловить Інтернет, а ви підключені вашим телефонним оператором, то рекомендую вам подзвонити йому, оператору, і назвавши модель апарату, проконсультуватися з налаштуванням точки доступу.

Це поки єдине ,, що я міг би вам запропонувати з приводу вашого питання.

Сподіваюся, що мої підказки допомогли вам розібратися у вашій проблемі.

Бажаю успіху!