Отже, багато хто з нас люблять різного роду екстремальні атракціони. Хтось любить американські гірки, хтось сюрпризи, щоб політати з ніг на голову і навпаки, як би покрутитися колесом. Загалом, кожен любить своє і намагається цим своїм займатися в своє задоволення.

Як відомо. така річ, як катання на ковзанах, це не просто розвага, але також це мистецтво. Згадайте, адже ви не раз дивилися по телевізору такі речі, як фігурні катання, а ці фігурні катання вельми вразливо виглядають. Якщо я не помиляюся, ковзани для фігурного катання зовсім інші, ніж для простого або спортивного катання. там, якщо я не помиляюся, полози як би куточком зроблені, щоб не впасти на ковзанах. Адже тут не просто катання, а зображення певних фігур. Природно, що для виделививанія таких фігур потрібні спеціальні ковзани.


Хоча, хто знає! Можливо, що можна це робити і на звичайних ковзанах.

а ось гальмування на ковзанах - ось це одна з найбільш небезпечних речей. Тут може статися все, що завгодно, включаючи найскладніші травми.

Способи гальмування існують різні. Є також гальмування боком, гальмування на одній нозі і так далі.

Загалом, люди розважаються, як тільки хочуть, очевидно, що це надає їм викид адреналіну, і це їм дуже подобатися.

Що стосується гальмування боком, то хочу вам запропонувати одну відеопрезентацію, яка показує, як можна гальмувати різними способами. Думаю, що це вам допоможе розібратися у вашому вопросе:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch?v=aQMHbIq2hDc

Надеюсь, вам сподобатися.

Успіху!