Якщо ви хочете навчитися танцювати сальсу, то перш за все раджу вам подивитися відео ролики. Так, звичайно, за допомогою відео не так то просто навчитися танцювати який або танець, але принаймні, ви зможете мати уявлення про те, як танцювати той чи інший танець.

Крім того, зараз в інтернеті величезна кількість не просто відео роликів з концертів або змагань, а й навчальне відео з докладними інструкціями, переглянувши які ви зможете виконувати прості рухи в ритм музиці.

Пам'ятайте про те, що сальса - це латиноамериканський танець, в якому обов'язково має бути присутня пристрасть і енергія. Ви повинні повністю співналаштуватися з вашим партнером. Так, до речі! Не уточнила - сальса це парний танець. Але якщо у вас зараз немає партнера, то ви можете спробувати розучити кроки без партнера.


Зате, потім коли встанете в пару, зможете блиснути своїми навичками перед партнером ..

Ви також можете записатися в танцювальну студію. Для того, щоб навчитися танцювати сальсу вам зовсім не обов'язково їхати в Домінікану або на Кубу. Адже зараз танцювальні студії є в кожному місті. Правда, тут доведеться платити за навчання. Але в цілому подібні заняття коштують близько 100 доларів за 8 уроків. Так що сума цілком прийнятна, якщо ви хочете навчитися танцювати. Найприємніше це те, що танець зарядить вас енергією - наповнить щастям і радістю. У вас з'являться нові знайомі і цікаве спілкування, а головне ваш настрій завжди буде на висоті! З танцями виробляється гормон задоволення - ендорфін! Удачі вам !!!