Правильно заробляти гроші, значить забезпечувати всі свої необхідні потреби, а також мати якусь суму щомісяця на сторонні витрати. Наприклад, якщо ваш дохід становить 50000 рублів, і всі вони йдуть на те, щоб просто підтримувати вашу життєдіяльність, то ви заробляєте неправильно. У цьому випадку слід пошукати іншу роботу, де дохід буде хоча б 60-70 тисяч рублів.

Також правильно заробляти гроші, значить постійно працювати. Гроші потрібні всім і кожному, причому постійно. Якщо ви випадаєте з графіка, йдіть в довгострокову відпустку, то ви природно нічого не заробляєте. Після виходу на роботу ви зіткнетеся з труднощами і браком коштів. Якщо ви будете працювати постійно, то станете мати гроші кожен день, хоча б на забезпечення пересування, харчування та житла.

Заробляти гроші на роботі добре, але чому б не замислитися про додаткове доході.


Якщо ви можете отримувати гроші звідкись ще, то робіть це! У цьому випадку слід подбати, щоб одне іншому не заважало. Якщо ви маєте досить вільний графік, то без проблем зможете заробляти на обох роботах відразу. В іншому випадку ви сильно вимотаєте свій організм. Робити це можна, але тільки якщо на кону стоять великі гроші. У цьому випадку можна піти на подвійну роботу, якщо заробіток перевищує потреби хоча б у три рази. Як у першому прикладі про 50000 рублів. Виходячи з цього, зарплата повинна бути 130-150 тисяч. Тоді можна напружуватися кілька місяців.