Щоб знайти виконавця пісні, я можу порадити вам сайти онлайн-консультацій. Це принципово новий сервіс онлайн-допомоги з будь-яких питань в інтернеті. Якщо ви дійсно хочете відшукати виконавця, то вам потрібно знайти людину, яка добре розбирається в музиці. Це можливо, якщо ви маєте декілька таких сайтів на прикметі. Вам достатньо надіслати такому консультанту трек, а він займеться пошуком. Послуга коштуватиме не так дорого, якщо пошуки матимуть результат.

Самостійний спосіб знайти виконавця пісні полягає в тому, що вам доведеться визначати жанр пісні. Приміром, джаз. Далі спробуйте знайти знайомі слова, щоб визначити мову. Припустимо, це джаз англійською мовою. Вашою метою є США і Великобританія.


Переважно перша країна, так як джаз придумали саме там. Як бачите, потрібно мати не тільки пізнання в мовах, але і трохи знати історію предмета.

Дуже важливим параметром буде рік виходу пісні, вік і стать виконавця. Якщо, приміром, джазова композиція поганої якості, її виконує старий чоловік, а рік виходу приблизно 70-й, то це обов'язково хтось із класиків джазу. Вам достатньо зайти на Вікіпедію і відшукати першовідкривачів жанру.

Використовуйте будь уривки інформації. Одного разу я знайшов автора мінусовки просто по уривки фраз на початку пісні. Введіть фразу в пошук в Google, можливо, вам будуть представлені деякі результати. Зазвичай продюсери люблять вставляти теги і слова спочатку пісень.