У xxi столітті дуже глобальна проблема зцілення злоякісних пухлин. Пацієнтам онкологічних клінік призначають опромінення, хіміотерапію, оперативне втручання. Навіть після видалення пухлини потрібно відповідально продовжувати лікування і реабілітацію, так як протипухлинні препарати знищують тільки діляться клітини, а деякі сплячі клітини залишаються неушкодженими. Рецедив може настати навіть через 10 років. Хіміотерапія руйнує не тільки уражені клітини, але і дуже негативно впливає на весь організм вцілому.

Після застосування протипухлинних преппаратов необхідно щодня працювати над сабой для повного відновлення. потрібно щодня робити фізичні вправи, прагнути збалансований харчуватися, користуватися фітотерапією, спрямованої на відновлення слизової шлунка і кишечника.

Для початку необхідно правильно харчуватися, це зробити складно, так як немає апетиту, тому треба їсти часто і дрібними порціями , вживати в їжу багато фруктів і овочів і побільше білкової їжі, риби, кисломолочних продуктів, вони благотворно впливають на роботу шлунково - кишкового тракту.


Вживайте вітамінно - мінеральні комплекси, вони допоможуть відновити дефіцит корисних речовин.

Проводьте багато часу на свіжому повітрі, тривалі прогулянки сприяють підвищенню рівня гемоглобіну в крові.

якою б відновний курс ви не проходили , величезне значення мають протирецидивні заходи: утримайтеся від різних теплових процедур і перебування під прямими сонячними променями.