Якщо ви вирішили зшити східний костюм для якого або свята або маскараду, то вам дійсно потрібно вміти шити. Або знати хоч ази шиття, щоб уміти розкроїти тканину і пошити потрібні частини. Ви можете в інтернеті знайти викрійки східних костюмів ..

Варто сказати, що в східному костюмі жінки повинні бути присутніми шовку, шифон, блискітки і чим більше, тим краще, бісер і все має бути яскравим і барвистим. Що стосується чоловічої східного костюма, то тут повинен бути присутнім оксамит. І теж блискітки і бісер. Атласні стрічки у вишивці.

Але це вже вищий пілотаж.

В інтернеті ви зможете знайти і викрійку та інструкції до шиття. Але пам'ятайте, що не так то просто зшити східний костюм, тому що це вимагає навичок.

Ви можете вибрати найпростіший крій, щоб без зайвих труднощів зшити костюм і наряд, до того ж якщо цей наряд ви плануєте одягнути лише раз у житті.


Тоді ви можете не сильно заморочуватися на рахунок його краси і акуратності шиття. І в той же час мало хто любить одягати погано зшиті наряди. Адже кожному приємно, щоб наряд сидів добре. Тому найоптимальніший варіант - це вибрати простій не хитромудрий крій костюма, який зможе зшити навіть початківець кравець ...

Пошукайте в інтернеті цікаві та прості моделі. Дуже багато відео інструкцій по шиттю на сайтах з відео роликами на будь-які теми. Просто правильно напишіть пошуковий запит в пошукову систему, щоб отримати якомога більше відповідей - результатів на свій пошук. Найголовніше не затягуйте з термінами, щоб не поспішати в самий останній день або навіть останню ніч !!!