Група в контакті - це можливість заробити гроші, а також розрекламувати якийсь товар або послугу. Але щоб цю можливість здійснити, потрібно знати як робити групи в контакті точно.

Перше - це підготовка відвідувачів, вони ж учасники. Вам для створення групи в цій соціальній мережі обов'язково потрібен аккаунт, а також ви повинні зібрати на нього якомога більше друзів і передплатників. Це може гарантувати вам якийсь відсоток спочатку підписалися на групу людей. Починати з нуля дуже важко. Доцільно навіть придбати вже трохи розкручену групу, що гарненько розрекламувати свої товари.

Наступним кроком буде оформлення. Оболонка в контакті не дає широких можливостей. Вам доведеться самостійно створювати собі тільки аватар і заголовну картинку групи (що включає меню).


Тут впорається будь-який школяр. Але для більш серйозного результату підключіть знаючого соціальні мережі дизайнера.

Тепер про контент. Щоб робити групи в контакті, причому піти відразу в правильному напрямку, вам потрібен якісний контент. Якщо це інтернет-магазин, то публікуйте свої товари з максимально розгорнутим описом. Якщо ви рекламуєте послуги перукаря-візажиста, то проводите фотосесії з місця роботи, показуйте досягнення. Можна створити кілька відео, в яких будуть уроки і поради для початківців майстрів. Все це буде висіти у користувачів в новинах, це дасть вам ще більший приплив відвідувачів і учасників.