Як вирішувати кросворди японські, це не так складно але дуже захоплююче. Ось кілька порад як потрібно вирішувати ці кросворди.

Як розгадувати кольорові японські кросворди - виберемо найпростіший, на одному з сайтів з японськими кольоровими кросвордами. Цифрами на зображенні позначено, які квадратики і скільки їх закрашено, і якого вони кольору. При цьому що важливо, вони показані, саме в тому порядку якому зафарбовані. Само собою що білого кольору квадратиків немає, так як нам потрібно скласти картинку тільки з кольорових квадратиків, що б отримати відповідь

Для того що б було легше починайте з тих рядків що будуть зафарбовані повністю, для розгадки японського кросворду. Наприклад, в тому випадку, що я вибрав, було десять квадратів, які зафарбували зеленим.


Мишкою вибираємо потрібний колір і зафарбовує.

Тепер шукаємо наступні за кількістю квадратики, де їх більше, наприклад їх шість, при цьому ми знаємо що їх можна розмістити тільки в трьох місцях, і офарблюємо їх. Дивимося на те як це поєднується по колонках, наприклад, ліворуч, показано що тут не повинно бути червоного кольору, значить ми помилилися.

Таким же чином маємо інші шістки, потім робимо, так щоб помістити двійки, так що б вийшов візерунок. Потім продовжуємо розмішати інші елементи різних кольорів, що вже буде, не так складно, так як є основа картинки.

Після чого в тих місцях, в яких ви вважаєте, що немає зафарбованих клітин, ставимо хрестик, і перевіряємо наш кросворд.