Багато хто замислюється, звідки, чому з'являються хвороби? Зіткнувшись хворобами, нарікають на екологію, забруднене повітря і воду, їжу. Як перемогти хворобу в таких умовах?

Слід замислитися. Адже є здорові абсолютно люди, вони живуть поруч, харчуються в тих же магазинах, і повітрям дихають тим же. Тоді чому вони здорові, а переважна частина населення страждають від різних захворювань?

Мабуть вони генетично, більш здорові? Але якщо простежити своїх родичів, виходить, вони теж були здорові і прожили в здоров'ї довше.

хвороба не підкрадаються непомітно. Спостерігаючи за способом життя сучасників, можна заздалегідь визначити, з упевненістю, які, захворювання наздоженуть в осяжному майбутньому.

Використовуючи досягнення прогресу, людина перестає навантажувати себе фізично, перестає пити чисту воду.

А щоб перемогти хворобу, необхідно багато рухатися, не забувати про фізичні навантаження, бути радісним і енергійним, пити просту воду, до двох літрів в день, намагатися ніколи не переїдати.


Кинути свої згубні звички: вживання спиртних напоїв і курити. Адже якщо людина радісний, енергійний, то кожна клітинка, так само радісно й енергійно працює. І ні який тоді хвороби не підступитися!