Газові плити досить прості в порівнянні з електроплитою. В останніх потрібно ретельно вибирати довгострокові варіанти, хороші конфорки, тени, а також стежити, щоб індикатори розжарювання були довговічними. На газових плитах перевіряти практично нічого, головним чином потрібно правильно вибрати газову плиту саме для себе.

Насамперед визначтеся з кількістю конфорок. Газові плити бувають з двома, трьома і чотирма конфорками. Останні найкраще, тому що можна буде й повноцінно готувати, і нагрівати воду (в сільських умовах ідеально). Наявність газової духовки теж непогано, спекти курку буде одним задоволенням. Також великим плюсом є ремонт. Якщо у вас з ладу вийде одна, дві або навіть три конфорки одночасно, ви все ще зможете готувати їжу повноцінно.

Наступним моментом є підключення газової плити.


Вибирайте плитку так, щоб на ній був шланг, а не труба для з'єднання з газовою трубою. Справа тут в тому, що труби не дозволяють поправити плиту на пару сантиметрів вліво або вправо. А шланг дасть вам ходу навіть на метр. Це зручно, особливо якщо ви купуєте газову плиту відмінну від вашої попередньої.

Відносно крутилок, якими ви включаєте газову плиту. Найкраще купувати плитку з вбудованим Чирков. Це дозволить позбутися непотрібних на кухні сірників або спеціальних приладів для подачі іскри. Такі плити найчастіше трохи дорожче, але ідеально підходять тим, хто любить мінімалізм і відсутність різних сторонніх предметів на кухні.