Це питання вимагає спеціального розгляду.

Як відомо, людство уражено таким вірусом, як ненависть. Ну, можливо, що слово "вірус" це алегоричне слово, але не тільки люди, але і тварини вражені цим вірусом. Хоча, тварини вбивають тільки тому, що хочуть їсти, тоді як людина буде вбивати тільки тому, що йому здається малим і малим.

Як відомо, вже доведено те, що людські думки мають матеріальну підоснову. Тобто, думка передається у вигляді певного сигналу, який транслюється у всесвіт. Так от, ми цього не помічаємо, але й добре і зле ми посилаємо у всесвіт, і це нам може повернутися з подвоєною силою.

мова у нас йде про те, як повернути порчу. Знаєте, краще цього не робити. А знаєте чому? Справа в тому, що наші думки можуть нам повернутися з подвоєною силою.


Все питання в тому, що коли ви нервуєте і зліться, то, як каже один мій знайомий, ви віддаєте життєву силу тому, хто на вас наслав порчу. Тобто, фактично ви робите те, чого він від вас домагається, відняти у вас життєву силу, щоб порча, яку він на вас наклав подіяла на вас з подвоєною силою.

Парадокс, але якщо ви вже так хочете повернути порчу тому, хто на вас її послав, то це можна зробити. Але по-перше, ви не знаєте, хто це зробив, а по-друге, це можна зробити необов'язково прямим ім'ям. Просто налаштуйте себе на позитивний лад, відбивайте хвороби позитивними емоціями. Тоді той, хто на вас наслав порчу сам отримає повернений те, що він послав на вас.

Отже, майте у себе силу волі і ви переможете псування.

Бажаю здоров'я!