Звикли люди в нашому світі звірина парами або взагалі табунами тримати. Ну зрозуміло собаки кішки, мишки, курочки там і всі інші. Але ж є й такі зверки, які в парі не живуть. Ось і відбувається така ситуація куплять своєму улюбленому чаду такого чуда звіра хом'яка, а потім до нього ще одного мовляв з кращих спонукань, щоб не нудно було або дітки у них з'явилися. І ось що відбувається, тільки посадивши цих пухнастих друзів разом, вони починають влаштовувати бої без правил.

А, господарі, значить, думають, чому б'ються хом'яки? Та тому, що хом'яки по суті своїй індивідуальні тварини, і в природі вони живуть окремо не менш 500 метрів один від одного. Так само господарі своїх хом'яків думають, так що хлопчик і дівчинка хом'яки битися не повинні, звичайно, процес запліднення важливий і для них в природі, ось посадять і чекають, коли у Хом'якове подружжя з'являться хомячата, а вони знову битися, і господарі в подиві, чому хом'яки б'ються? Та все тому ж плюс до цього самка ще й вагітна, мало того що вона територію відвойовує вона ще й майбутнє потомство захищає.


Їм ще й сховатися то ніде, це ж не територія в 500м, а клітина 30 на 30см. Однак є в природі породи хом'яків, які в природі живуть групами, це Джунгарские і хом'яки Роборовского. Але, те, що відбувається в природі, відбувається природно, в неволі, ж навіть ці види цих хом'яків можуть проявляти агресію. Тому читайте і читайте все про те, як утримувати і всі особливості вашого улюбленця, щоб все ж він радував око.