Якщо ви вирішили зайнятися спортом і накачати широку спину, то вам потрібно присвячувати достатню кількість часу тренуванням.

Але тут ще все залежить від статури. Є хлопці спочатку з широкими плечима, з широкою грудною кліткою і широкою спиною. Тому, оформити ці частини тіла м'язами можна за короткий час. Досить місяці 4 травня щоденних тренувань, щоб накачати ці частини тіла.

Якщо ви спочатку худий і статура у вас не атлетичное, то тут доведеться добряче попотіти!

Кращі вправи на ці групи м'язів це:

-отжіманія від підлоги або від брусів (можна чергувати і те і те, все одно навантаження розподіляється на різні групи м'язів)

-жим ваги лежачи на спині. Тут вам потрібно відправитися в тренажерний зал, де тренер зможе підібрати потрібний вам вагу. Також ви можете займатися вдома з гантелями.

-плавання.


Активно плавайте Кроллем і батерфляєм. Ці два стилі впевнено качають м'язи спини і розширюють грудну клітку.

Пам'ятайте, щоб накачати широку спину, тренування повинні бути щоденними. Не варто відразу тиснути велику вагу або віджиматися по сто разів. Досить по 15 але з трьома підходами. Через п'ять днів слід збільшити кількість разів до 20 з трьома підходами. Через місяць віджимайтеся по 30 разів з чотирма підходами! І на цьому зупиніться.

Вправи з гантелями слід виконувати в такій же манері, тобто збільшувати навантаження поступово. Плавати в басейні потрібно мінімум три години на тиждень. Причому 1:00 пливіть без зупинки. Якщо є можливість плавати кожен день, робіть це! Немає нічого краще для здоров'я, ніж плавання!