Отже, в наш час, як говоритися, за допомогою такої мережі, як Інтернет, стираються всі межі. Тепер ви зможете здобувати певні товари з-за кордону. є така система, яка називається "Ebay".

Називається вона так тому, що розшифровується вона як електронний аукціон. Тут ви можете купити і автомобіль, і смартфон, загалом все, що хочете придбати. Але перш ніж реєструватися в подібній системі, потрібно усвідомити деякі деталі. Справа в тому, що те, що вам будуть поставляти воно неминуче проходить розмитнення. Вам доведеться платити і за доставку і розмитнення. Загалом, крім того, що ви будете купувати товар, з вас ще візьмуть за проходження митного контролю та інші речі, пов'язані з доставками з-за кордону.

Але якщо ви вже прорахували все і вирішили для себе, то ви можете реєструватися.


Справа в тому, що якщо ви будете купувати, скажімо, з Німеччини або Швейцарії, то це не означає, що потрібно спеціально реєструватися на їхніх сайтах. Досить зареєструватися один раз на сайті "Ebay" і ви вже можете спокійно купувати те, що вам потрібно.

Сама реєстрація досить зрозуміла. Сайт русифікований. Але якщо ви будете реєструватися, то дані все одно потрібно буде вводити латинськими буквами, так як ті, хто буде розбиратися з вашими замовленнями можуть не зрозуміти ваших даних написаних кирилицею.

При реєстрації вам потрібно називати свої ім'я, прізвище , адреса, адреса електронної пошти (обов'язково) спосіб, за яким ви будете платити.

Загалом все, що дозволить з вами вступити в контакт.

Бажаю вам удачі!