До складу цього соку входять провітамін А, вітаміни В1, В6, В2, С, органічекіе кислоти, цукру, танін, мікроелементи.

Ще з давнини гранат вважався дуже цінним плодом, його призначали при хворобах шлунка і кишечника, дизентерії, при кровотечах, хворобах горла, сильному жарі.

Гранатовий сік допомагає підвищити рівень гемоглобіну людям, які страждають анемією. Гранатовий сік допомагає знизити тиск і зняти набряки, при цьому забезпечуючи калієм організм і підтримуючи роботу серця.

Якщо пити гранатовий сік пити регулярно, то пригнічуються процеси розвитку ракових пухлин.

Гранатовий сік не можна пити людям з гастритами, панкреатитами, підвищеною кислотністю, виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки.

Навіть ті, хто має здорову систему травлення повинні пити гранатовий сік обережно.


Не можна пити гранатовий сік в чистому нерозбавленому вигляді. Його можна розбавляти морквяним, буряковим соком або кип'яченою водою.

Дуже корисний гранатовий сік для вагітних. Розбавляти його потрібно 1: 3.

Рекомендується пити цей сік хворим і видужує після важких хвороб. Розбавлений сік потрібно пити тричі на день по 1 склянці.

При анемії сік граната п'ють по 2-4 місяці, за півгодини до їди 3 рази на добу по 1/2 або 1 склянці. Після курсу гранатового соку потрібно робити місячну перерву, а потім повторювати курс. При цьому потрібно слід дотримуватися дієти, яка буде допомагати уникнути запорів, оскільки гранатовий сік має закріплюють властивості.