Нудота при вагітності є супутником багатьох жінок на ранніх термінах. Нудота може виникати як вранці після пробудження, так і протягом дня.

Як же позбутися від нудоти при вагітності? Універсального способу позбавлення від нудоти, відповідного для всіх, не існують.

Щоб позбутися від нудоти при вагітності, необхідно багато часу проводити на свіжому повітрі - як мінімум 2 години в день. Лягати спати потрібно в добре провітрюваній кімнаті.

Допоможе позбутися від постійного відчуття нудоти і повноцінний сон. Втома, і часті стреси тільки підсилюють нудоту. На ранніх термінах жінка, яку мучить нудота, повинна більше часу проводити лежачи - краще після хорошої прогулянки.

Допомагають також йога, спеціальна гімнастика для вагітних, плавання.


Вагітній жінці також потрібно змінити свій раціон. Їсти необхідно часто, але невеликими порціями, щоб не допускати спустошеності шлунка. Їжа переважно повинна бути білкової. Вранці можна з'їсти яєчню, сир та інші кисломолочні продукти -вони допоможуть позбутися від нудоти.

На час вагітності слід виключити зі свого раціону макарони, цукерки, цукор, замінивши їх на багаті вітаміном В6 продукти - банани, бобові, зернові. Смажену, жирну, гостру їжу краще не вживати

Краще пити трав'яні та фруктові, натуральні соки, мінеральна негазовану воду. Боротися з нудотою допомагають відвари кропу, м'яти, ромашки