Мода - це та дама, яка періодично повертається. По цьому, не варто поспішати викидати речі, які сьогодні не в тренді. Те, що соромно було надіти вчора, вже завтра стане актуальним.

Довгі спідниці в підлогу, напевно, були у кожної модниці. Плісировка, шифон, ситець, і навіть шовк - матеріал і забарвлення таких спідниць не знає меж. У втім, також як і кількість їхніх власниць. Така спідниця була у студенток, у робітниць поштового відділення, у бухгалтерів і так далі. І вже надягаючи таку річ не відчуваєш себе оригінальною і особливою. Здавалося б єдиний вихід - на смітник.


Якщо ж, все-таки, цей предмет гардероба лежить і припадає пилом у шафі, можна дати йому друге дихання. А саме: перетворити його в сукні!

Як перешити спідницю у сукні і що ж потрібно для такого перетворення? У першу чергу, звичайно ж, сама спідниця. Матеріал, по суті, не має значення, але найкраще для цього підійде плісировка або шифон - сукню вийти більш "повітряним". Крім цього, для того, щоб перешити спідницю, як і в будь-якому іншому шиття, знадобляться нитки, які підходять під колір спідниці, ножиці, машинка (можна обійтися і без), ремінець і мереживна стрічка (за бажанням), а також трохи фантазії.