Дитячий дозвільний центр являє собою місце для розвитку в дітях творчих початків і здібностей з раннього віку. Заняття з ними проводяться в ігровій та розважальній формі. Батька в цей час можуть вільно займатися своїми справами.

Дуже зручно дитячий дозвільний центр відкрити як доповнення, наприклад, до торгового центру. Це дозволить батькам здійснювати покупки не втомлюючи дітей і не страждаючи від їх капризів.

Є багато рекомендацій як відкрити дитячий дозвільний центр. Щоб зробити це в приватному порядку, для отримання особистої прибутку, насамперед треба зареєструвати себе як приватного підприємця, або вибрати іншу організаційно-правову форму, наприклад, ТОВ.


Потім - отримати ІПН та оформити дозвільні документи для відкриття.

Наступним кроком треба визначитися з майбутнім місцем розташування. Обов'язково треба передбачити можливість обладнання приміщення згідно з правилами протипожежної безпеки та санітарно-технічним нормам.

Після проведення (при необхідності) ремонту та проведення всіх інженерних комунікацій слід визначитися з меблями, в якій бажано передбачити шафки для роздягання, місця для зберігання іграшок та ін.

Щоб дітям було цікаво необхідно закупити різні розвиваючі та прості іграшки, можливо, настільні та інші ігри, музичні інструменти, спортивний інвентар тощо.