Давайте спочатку розберемося, що ж таке субтитри. Справа в тому, що такі речі, як озвучення фільму, не завжди допомагають. Можна, звичайно, писати німий фільм, багатьом це буде цікаво, але тоді ми не всі емоції можемо дізнатися, не всі емоції будуть доступні.

Особливо субтитри потрібні тоді, коли йде іноземний фільм, а перекладача нету. Тоді можна буде дивитися фільм і одночасно читати на екрані текст того героя, який зараз в даний момент вимовляє певну мова.

Але також, субтитри бувають потрібні тоді, коли людина, скажімо, глухонімий. Він не може чути те, що передає динамік телевізора або комп'ютера, але зате він може читати на екрані те, що говорить герой фільму.

Отже, субтитри в будь-якому випадку потрібна річ. Але субтитри можна не тільки дивитися, але їх також можна і створювати самостійно.

Для того, щоб створювати субтитри, є спеціальні програми.


Ось посилання на одну з цих програм:

http://www.nodevice.ru/codecs/soft-subtitle-tool/683.html

Цю програму потрібно завантажити і встановити. Далі, відкриваємо програму. Створюємо субтитри в меню "Файл", "Створити нові субтитри". Відкриваємо наше відео за допомогою "Відео", "Відкрити". Тепер можна програвати файл, і на потрібному субтитри зупиняючи файл рухати назад і вперед, щоб вибрати точний кадр. Далі, натискаємо кнопку "Початковий час". У полі введення потрібно ввести текст першого субтитра. Далі, знову програємо до кінця, зупиняємо і шукаємо потрібний кадр. І далі потрібно натиснути кнопку кінцевого часу. Вставляємо з меню наш субтитр.

Бажаю вам здоров'я!