Отже, спробуємо з вами розібратися в "яблучного" апаратах. Адже справа в тому, що ці апарати якось по-своєму поводяться, і працюють не так, як інші смартфони.

Отже, для того, щоб можна було синхронізувати ваш "Айфон" з комп'ютером, вам потрібно мати під рукою програму, яка називається "Айтунз". Це спеціальна програма, без якої не можна нічого закачати на ваш прилад.

Запускаємо програму. Далі, вам потрібно через меню "Додати файл у медіатеку", додати потрібні вам файли. Це може бути, як музика, так і можуть бути ігри.

Далі, у нас з вами починається найцікавіше. Беріть свій апарат, і підключайте його до комп'ютера. Після того, як ви підключили апарат до вашого комп'ютера, у вас з'являється цей пристрій. Потрібно клацнути на ньому. Це можна зробити в розділі "Пристрої".

Далі, потрібно виставити прапорець, який називається "обробляти музику і відео вручну".

після того, як ви цей прапорець поставите, ви можете спокійно переходити на вкладку, залежно від того, що ви хочете синхронізувати.


Якщо це музика, то на вкладку "Музика", якщо ж ігри або інші програми, то на вкладку "Програми". Далі встановлюємо прапор "Синхронізувати музику". Після цього натискаємо кнопку, яка називається "Застосувати. Як довго буде йти синхронізація, це залежить від кількості доданих вами об'єктів.

Увага! Коли ви будете синхронізувати музику, то якщо у вас була якась музика, то при новій синхронізації віддалитися стара ваша медіатека. пам'ятайте про це і не забувайте на майбутнє.

Бажаю вам здоров'я!