Як чи не дивно, але люди не можуть прожити без їзди. Їжа дозволяє нашому організму відновлювати пошкоджені органи і тканини, здійснювати фільтрацію крові, отримувати необхідну енергію для биття серця і кровообігу, а також для роботи мозку, нервової, травної та видільної систем. Взагалі вся робота організму зациклена на отриманні гарної, якісної їжі, що приносить користь і задоволення.

Однак, деяким людям завжди хочеться їсти дуже часто. Тут може бути відразу декілька причин. Якщо ви їсте близько десяти разів на день, то тут можна припустити про нервовому розладі. Якщо людина не впевнена в собі, переживає в даний момент стрес, то він може сильно хотіти їсти постійно. Це пов'язано зі звичкою, яку прищеплює мати немовляті.


Якщо малюк плаче, мама починає його годувати грудьми. Виробляючи дану звичку на рівні рефлексу, мати може прищепити людині справжнісіньку модель протистояння стресу.

Наступна причина постійного обжерливості - звичка є багато, вироблена роками. Насправді себе можна практично "разожрать" у віці з 17 до 25 років. Якщо в цей момент людина набирає весь приблизно 100-110 кілограм, хоча він був схильний до худорлявої статури, то він починає хотіти їсти постійно. Слід просто обмежити прийом їжі, або їсти щось одне, щоб швидко набридло.

Також однією з причин можна назвати паразитів. Перевірте у доктора, щоб усунути їх якомога раніше.