Найбільш поширені проблеми змішувачів - це підтікання води по корпусу або неповне перекриття води в закритому положенні крана. Ремонт, виконаний самостійно, дозволить продовжити життя змішувача, і гордо заявити рідним: "Я знаю, як відремонтувати змішувач".

Виявляється , що відремонтувати змішувач, як практично будь-який пристрій, що полегшує наш побут, нескладно. Спочатку перевіряють, наскільки добре ущільнено посадочне місце змішувача в раковину. Доступ до ущільнень отримують, відкрутивши або спеціальну втулку, або накидну гайку під раковиною. Ущільнення замінюють новими, а за їх відсутності - виходять з положення установкою самостійно виготовлених кілець, нарізаних з підручних матеріалів.


Текти в місці з'єднання змішувача і підвідних шлангів усувається заміною ущільнень у накидних гайках шлангів. Незайвим буде обробити прозорим силіконом зазор між змішувачем і раковиною. І не забуваємо перед початком будь-яких ремонтних робіт, щоб уникнути затоплення сусідів знизу відключити ремонтується змішувач від водопостачання.

До появи другої проблеми призводить знос гумових прокладок на кранах старого зразка або знос керамічної кранбукси на сучасних кранах. Прокладки замінюються новими, а хвороба кранів з керамічної Кранбукса лікується виключно заміною самої кранбукси. Вагомим плюсом сучасних кранів є їх відносна довговічність і надійність.