Задумайтесь, а чому людина взагалі спить на подушці? Справа тут в тому, що у нас особливу будову хребта. Прямоходяча людина на відміну від мавпи не може спати на рівній поверхні. Нам завжди потрібно щось під голову. Щоб правильно спати на подушці, вам потрібно вибрати одну з дозволених поз.

Голова на подушці. Ви можете спати, поклавши голову на подушку боком або потилицею. При цьому руки витягнуті по швах, або лежать на відстані від подушки. Тут слід бути впевненим у м'якості останньої. У цьому положенні голова відпочиває найбільше, дозволяючи хребту відпочивати разом з нею. Так чи інакше ви до ранку перейдете до сну на спині. А це сама правильна поза.

Рука під подушкою. Дуже поширена поза, яка народжена незручністю подушки.


Якщо ви кладете під неї руку, то вам потрібно придбати нову. Але навіть на новій може бути прояв старої звички. Тут головне, щоб рука не затікала під час сну. Ви можете зіткнутися з дуже неприємними відчуттями, коли рука оніміє по плече. Спросоння це може викликати навіть паніку.

Голова на руці. Практично найпоширеніша поза, яка доводить, що рука м'якше будь подушки. Якщо ви спите так, що вам потрібно поміняти її. В принципі, в цій позі немає нічого кримінального. Однак, якщо ви посилено стежте, щоб у вас не було прищів на обличчі, а також ви не хочете складок на шкірі вранці, рекомендую прибирати руки від голови в момент сну. Дана поза хоч і не шкідлива, але може викликати появу подразнень.