Майже у кожної жінки, виникає проблема, як зав'язати пояс на шубі, адже тільки варто вийти на вулицю, як він розв'язується, і це завдає чимало незручностей. Якщо шуба з хутра норки, то можна зав'язати пояс в два вузла. Ще можна пришити на пояс потайні гачки-застібки, які дуже швидко і легко зафіксують пояс на талії.

У наш час, в магазинах тканини і все для шиття, наданий величезний вибір пряжок різних форм, візерунків та розмірів. Такий аксесуар допоможе не тільки надійно закріпити пояс, але й кілька урізноманітнює, зробить оригінальним звичний образ. Якщо пояс достатньої довжини, то можна зав'язати петлю і згорнути його навпіл, потім в цю петлю просунути два кінця пояса і затягнути.


Ще можна зав'язати пояс на шубі як піонерський галстук або чоловічий. А також, можна просто зав'язати пояс бантом, за принципом зав'язування звичайних шнурків. Для цього потрібно розрівняти пояс на талії, взяти в руки два кінця пояса, лівий кінець покласти поверх правого і обгорнути навколо нього, потягнути лівий вгору, а правий вниз, так повинно вийти два різних кінця по довжині. Потім, необхідно взяти той кінець що довший, перекинути його через більш короткий, і створити петлю, яку розмістити над довгим кінцем пояса. Далі, протягуємо кінець, той, що довший, вгору через петлю, а потім - всередину, головне щоб вистачило довжини пояса. З кінця, який опинився зверху, створюємо другу петлю.