Будь-яка людина, що не стикався раніше з друкованою діяльністю, зазвичай вважає, що видання газети - це непростий процес, який передбачає істотні вкладення і роботу цілого колективу професіоналів. Однак перші кроки на цьому шляху цілком реально зробити, дізнавшись, як робити газету, і спробувавши себе в ролі видавця. Все, що для цього знадобиться - це мінімальний набір технічних засобів і бажання зробити світ кращим. Адже вдалося це герою П'єра Рішара у відомому комедійному фільмі - чому у інших це не повинно вийти?

Що необхідно прорахувати в першу чергу - це цільову аудиторію і масштаби видання. Безпрограшним варіантом для першого проекту буде газета оголошень типу "куплю - продам - віддам - прийму".


Доповнивши їх здобутими з інтернету кулінарними рецептами, корисними побутовими радами та досягненнями народної медицини, є шанс на популярність майбутнього видання у основного читає контингенту сучасності - представниць прекрасної статі пенсійного віку. Гумористична сторінка додасть в якості читачів молоде покоління обох статей, а наявність безкоштовного кросворду гарантує увагу офісного планктону в його обідню перерву.

Верстка і розмноження перших випусків цілком успішно реалізовується на домашньому персональному комп'ютері і струменевому/лазерному принтері, а поширення готових номерів на перших порах цілком можна довірити членам сім'ї.