Установка радіатора опалення - справа нелегка, але за наявності посидючості і при дотриманні необхідних норм здійснити цю дію можна і своїми руками. Отже, як підключити радіатор опалення? Для цього знадобиться приготувати ряд інструментів, а саме: плоскогубці, шуруповерт, дриль, перфоратор, будівельний рівень і олівець з рулеткою.

Необхідно також уявлення про площі приміщення для того, щоб точно вирахувати потрібну кількість секцій батареї. Слід пам'ятати, що одна секція розрахована на обігрів 2 м? площі. Потім необхідно вибрати з тип радіатора, вони можуть бути сталевими, чавунними і біметалічними. Незалежно від типу радіаторів, встановлювати їх слід під вікном, щоб попередити потрапляння холодного повітря в приміщення.


При фіксації батарей використовуються спеціальні кронштейни. При проведенні необхідних робіт слід пам'ятати про відстань, - радіатори опалення повинні розміщуватися не більше ніж на 12 см від підлоги і 10 см від підвіконня. Також необхідний зазор в 5 см між радіатором і стіною, на якій він кріпиться. Для майбутньої опалювальної системи велике значення мають труби, які краще відразу ж монтувати в стіни. На сьогоднішній день крім традиційних сталевих, споживач може використовувати і металопластикові труби. Є кілька видів підключення цих труб до радіаторів, але фахівці радять зупинитися на односторонньому типі підключення.