Як вилікувати гайморит у дитини - подібна проблема турбує безліч батьків. Етіологія появи даного захворювання у дитини - нежить. Ослаблений імунітет призводить до запалення у дитини верхньощелепних пазух. Іншою причиною можуть виступати інфекційні захворювання. Наприклад, кір або ж грип.

До основних симптомів може відноситися утруднене дихання, висока температура і головний біль. Або може з'являтися загальне нездужання з відсутністю апетиту. Часто зустрічаються виділення з носових пазух зеленого, жовтого кольору. Слід при появі цих симптомів звернутися в терміновому порядку за лікарською допомогою. Лікування проходить комплексно. Крім медикаментозних препаратів необхідно також підвищити імунітет дитини.


У гострій формі захворювання з'являється потрібність хірургічної операції.

Краплі, спреї і антибіотики здатні побороти захворювання. Але їх застосування потрібно дозувати. Також необхідно суворо контролювати всю тривалість лікування медикаментами. Слід не забувати, прогрівання при гаймориті призводить до поганих наслідків. Гній може потрапити в мозок. Ефективним методом є також промивання носа сольовим розчином. Також можна скористатися спеціальним препаратом, що продається в аптеці. Після цих процедур необхідно закапати ніс дитині спеціальними краплями.

В запущеної форми захворювання може знадобитися УФ-опромінення паралельно з прийомом медикаментів.