Як говорив ще незабутній рожевий п'ятачок з уже класичного мультфільму: ".. найкращий подарунок - це повітряна кулька ...". А чим можна поліпшити цей подарунок? Зрозуміло - горщиком з-під меду. У цій нехитрій на перший погляд сцені піднята глибока проблема, з якою іноді стикається кожна людина - як красиво подарувати подарунок.

Подарунок - це приємно. Але в наше століття пересичення і достатку практично кожна людина може дозволити собі досить багато. Звичайно, приємно подарувати кому-небудь те, що він хоче, але не може або поки не в змозі собі дозволити. А що робити, якщо людина достатньо забезпечений, щоб не бажати матеріальних подарунків? Або треба зробити подарунок близькій людині, і тут мало буде просто вручити якусь, нехай навіть і бажану річ.

Виручить фантазія.


Її можна проявити самостійно і оформити подарунок незвичайним способом, наприклад, оригінальною, нестандартною упаковкою. Можна вручити подарунок за допомогою другої особи, убраного в костюм якогось казкового, чи іншого героя, який не викличе відторгнення у вітаємо, а викличе посмішку і гарний настрій на весь день. Особам не позбавленим музичного слуху гріх не скористатися цим при врученні. Жартівливе, або ліричний, за обставинами, музичний вступ буде вельми до речі.

А якщо своєї фантазії виявиться недостатньо, можна скористатися спеціальними пропозиціями