Набір офісних програм компанії Microsoft корисний для виконання практично будь-якої задачі. Так, найчастіше для створення таблиць використовують програму Microsoft Excel. Вона призначена для конкретної роботи з таблицями - осередки, стовпці і рядки мають певним набором функцій, що дозволяє виробляти з ними різні підрахунки, використовувати математичні формули і максимально автоматизувати свої дії.

Таблицю більш спрощеного виду, для гуманітаріїв, можна створити за допомогою текстового редактора Microsoft Word. Крім здійснення різних операцій з текстом, за допомогою цього редактора можна малювати і простенькі таблиці для створення звітів, написання планів і багато іншого.

Як намалювати таблицю? Вставити в текст таблицю можна натисненням всього лише декількох клавіш.


Попередньо можна вибрати необхідну кількість рядків і стовпців, вид і колір меж і багато іншого. Так, усередині таблиці допускається різного роду редагування - можна об'єднають існуючі осередки, міняти їх розмір і т.д. На відміну від Excel, в таблицях такого роду неможливо виконати будь-які обчислення.

Так, для створення таблиці необхідно визначити місце її розташування - поставити миготливий курсор в потрібну точку. Далі необхідно перейти у вкладку Вставка на верхній панелі інструментів, натиснути кнопку Таблиця - Вставити таблицю. У меню вибрати необхідні параметри і таблиця готова!