Здавалося б, досить в руки роздобути парочку балончиків з фарбою і вже можна думати себе художником. Але дивлячись на ті красиві картини, якими прикрашені часом паркани, виникає питання - як навчитися гарно малювати графіті.

Графіті дуже популярний вид так званого візуального мистецтва набирає обертів все більше і більше по всьому світу і серед людей різного рівня достатку. Але будь-якому новачкові в цій сфері не так відразу вдасться створити щось незвичайне. Для початку слід почати з прорісовиванія свого імені (краще ника) на стінах - використовувати якомога більше нюансів, надавати об'ємності, експериментувати зі змішуванням кольорів і відтінків. Чим заплутаніше і многофактурность буде малюнок, тим більше уваги він приверне.

Щоб набити руку для початку можна використовувати олівці і папір, а не замальовувати ляпками місця великих пішохідних потоків.


А от коли буде досягнуто майстерність, яка дозволить ставити тег (т.зв. підпис) буквально за хвилину, тоді можна буде і виходити на вулицю.

Щоб навчитися малювати на стінах практично нічого не потрібно крім природної здатності до малювання. Тим, хто не може практично нічого візуально-прийнятного вивести на папери, навряд чи зможе малювати гідні графіті.

Вийшовши на вулицю і несучи свої художні ідеї в маси, варто пам'ятати головне - графіті на стінах в громадських місцях це кримінально караний злочин