Перше вересня продзвеніло і мамам доводиться замислюватися - як навчити першокласника вважати, щоб він не виглядав відстало серед однолітків адже більша частина дітей вже йде в школу з певним багажем знань.

Фахівці рекомендують використовувати візуально близькі діткам предмети для наочного рахунку. Так, наприклад, можна взяти яблуко, покласти на стіл і запитати, скільки буде яблук, якщо додати ще одне. А якщо потім прибрати. Закріпивши рахунок на фруктах, можна перейти на камінці, палички або іграшки. Потрібно звернути увагу дітей, що відняти означає забрати або відібрати, а додати - це принести або додати. Нехай дитина сама придумає більш зрозумілий синонім

У продажу є магнітики для навчання рахунком, які можна кріпити на холодильник і так, навчання можна поєднати з необхідність приготування їжі для всієї родини.

Граючи в дитяче доміно необхідно після кожного ходу відраховувати точки на кісточках

Сучасні книжки для рахунку наочно показують співвідношення графічних зображень і чисел.


Дітям легше порахувати і скласти зайчиків або лисичок, ніж голі цифри. Відняти морквини, переклавши їх з одного кошика в іншу.

У квартирі можна розкласти картки з цифрами. Наприклад, на столі лежить ваза з чотирма яблуками, туди ж покласти картку із зображенням цифри 4. Коли малюк з'їсти з вази одне яблуко, він повинен замінити картку з цифрою на ту, значення якої буде відповідати кількості залишилися фруктів