Аерогриль дає ряд переваг. По-перше, можливе приготування страв за відсутності масла та жиру, що зменшує кількість канцерогенів в їжі. По-друге, автоматика в приготуванні їжі в аерогрилі, дозволяє готувати при відсутності людини. І, по-третє, багато страв в цьому приладі значно смачніше, ніж в інших.

Користуючись аерогрилем, ми часто і не здогадуємося що його можна використовувати і для гарячого копчення риби. Але як коптити рибу в аерогрилі спочатку рибу потрібно підготувати, що полягає в очищенні від нутрощів і ретельної промивки. Потім рибу слід з усіх боків, в тому числі і всередині, намазати сіллю і рідким димом. У такому стані залишити просочитися на 40 хвилин.


Розташовувати попередньо перев'язану рибу в грилі потрібно по центру колби. Причому центр повинен бути в двох площинах - як горизонтально, так і вертикально.

В аерогрилі при гарячому копченні риби потрібно встановити температуру в межах 150 - 180 градусів. Точніше температура встановлюється залежно від риби, адже різні її види вимагають і різної температури. Таймер встановлюється на 25 - 30 хвилин, слід врахувати, що за рахунок конвекції повітря приготування станеться помітно швидше. Коли риба охолоне, її можна посипати спеціями і навіть помазати маслом для додання більш апетитного вигляду.

Також крім гарячого рибу можна готувати в аерогрилі і чекаючи холодного копчення.