У Росії є чимало прекрасних місць для відпочинку влітку, і одним з таких містечок є невелике селище в Краснодарському краї. Дивно мальовничий Сукко розташовується недалеко від Анапи. Він зайняв своє пристановище між двома пагорбами, які роблять прогулянки по місцевості дивно приємними. Насолода від відпочинку в цьому затишному місці дозволить зарядитися енергією на довгий зимовий період.

Кліматичні особливості

Селище Сукко - це російський курорт, тому цій території властиво коливання температури, що робить відпочинок сезонним. Звичайно, зими тут не відрізняються суворими умовами, дуже рідко випадає сніг, але насолодитися морськими хвилями в цей період не вдасться. Чорне море не радує теплими течіями, тому купальний сезон в Сукко починається з червня і, як правило, триває до жовтня.

Температурний режим у цій галузі Росії прийнятний для відпочинку. Численні сонячні дні дозволяють насолоджуватися дозвіллям на пляжі. Середня температура в літній період вище двадцяти градусів. Це прийнятний варіант для відпочинку з дітьми, так як надмірно палюче сонце може викликати нездужання. Крім того, відвідування курорту Краснодарського краю дозволить уникнути проблеми, яка в змозі зіпсувати весь відпочинок. Сприятливі умови для росіян не викликають акліматизації в період відпустки.

Географічні особливості

Селище Сукко зайняв найбільш сприятливе місце для курортної зони. По-перше, він розташований у мальовничій долині, природа якої відрізняється дивовижною красою. По-друге, Сукко сховався між двома пагорбами, які не закривають долину від сонця, але оберігають від холодних вітрів, властивих піднесеної місцевості.

Крім того, Сукко розташований біля початку Кавказьких гір, що відкриває прекрасні можливості для туризму. Звичайно, тут висота гірських вершин ще незначна, насилу перевищує 500 метрів, але навіть це надає місцевості особливий колорит, а також наповнює повітря свіжим ароматом. Довколишнє розташування з морем дозволяє всім жителям і гостям селища насолоджуватися легким бризом і організовувати відпочинок в Сукко на обладнаних пляжах. В цілому, селище зайняв найбільш вдале розташування, яке дозволяє користуватися всіма дарами природи, а також відчувати близькість до більш великим містам, до яких рукою подати.

Увага! Чим менше селище, тим більш комфортним відпочинком можна насолодитися, так як тут не спостерігається галасливої нічного життя, яка часто може тільки нашкодити відпочивальникам.

Інфраструктура селища

Сукко - це крихітний селище, але, перш за все, це курортна зона, тому основна увага приділяється комфорту туристів, що приїжджають відпочити на морі. Площа селища невелика, але навіть тут є відмінні готелі Сукко, в яких обслужать відвідувачів по вищому розряду. Особливою позитивною рисою є доброзичливий і дуже послужливий персонал, який намагається перетворити проживання в селищі в комфортний відпочинок.

Для людей, що віддають перевагу автономний відпочинок, в селищі пропонується приватне житло, яке можна зняти на певний період часу. Туристи самі мають право вибрати, де їм найбільше хочеться проживати. У великій різноманітності представлені невеликі будиночки і знімні квартири. Більш екстремальні туристи можуть розташуватися в наметовому містечку безпосередньо біля берегової лінії.

Обережно! При підборі житла по Інтернету рекомендується заздалегідь розглянути альтернативні варіанти. Не слід висилати передоплату за бронь заздалегідь, гарантій повернення не існує.

Крім того, в Сукко розташовані великі пансіонати, де можна розміститися всією сім'єю. Повноцінне харчування та зручні кімнати, а також оздоровчі процедури чекають всіх гостей під дахами санаторних центрів. Можливість організації самостійного відпочинку для багатьох є великим стимулом, а розташування поблизу з морем робить відпочинок більш приємним.

Особливістю маленького поселення Сукко є низькі ціни на проживання. Кожен турист, бажаючи заощадити, може розташуватися саме тут, так як відокремленість атмосфери і підвищений комфорт можна отримати за привабливу вартість. Крім того, така особливість жодною мірою не відбивається на якості проведеного часу, адже відпочинок в Сукко всією сім'єю - це дивовижне і запам'ятовується час.

Активний відпочинок

Кожен турист перед вибором місця відпочинку задається питанням, де відпочити і як це зробити в кращому вигляді.


У Сукко є три основних напрямки для активного відпочинку, які користуються особливою популярністю. Перш за все, мало хто з туристів відмовляється від занурення під воду. Професійні аквалангісти дають хороші уроки для початківців, щоб останні могли комфортно почувати себе під товщею води.

Чорне море здатне відкрити дивовижний світ риб та інших мешканців всім бажаючим, а досвідчені інструктори покажуть найпрекрасніші місця для занурення. Варто відзначити, що саме в Сукко розташована Варваровская щілину, куди приїжджають занурюватися з різних курортних містечок Краснодарського краю. Перед гостями цього маленького селища відкривається дивовижна можливість насолодитися популярним видом відпочинку.

Якщо виникає питання, як відпочити в Сукко, можна відчути себе вільним птахом і віддатися пориву вітру під крилами параплана. Парапланеризм в цій місцевості розвинений дуже добре. Туристи можуть самі вирішити, як і де краще політати. Одні вважають за краще парити над спокійним морем, інші насолоджуються від виду пагорбів і гірських вершин, що розкинулися під небесним дахом.

Важливо! По можливості слід переконатися в повному комплекті екіпіровки для зльоту і безпеки польоту, так як такий відпочинок відноситься до екстремального виду.

Сімейний відпочинок в Сукко насилу може обійти стороною кінні прогулянки. У цьому селищі розташована величезна стайня з різномастними кіньми. Можна не тільки погодувати добродушних тварин, але і прокотитися по мальовничих околицях прогулянковим кроком або риссю. Кінна база розташована недалеко від озера Сукко. Визначність цієї водойми в тому, що в його центрі ростуть найкрасивіші кипариси. Біля озера можна ненадовго затриматися, щоб покататися на човні до долини ароматних квітів в середині водойми - видовище, варте уваги.

Крім того, на конях можна дістатися до "африканського села", ще одного дивного містечка селища Сукко. Тут показуються "тубільні подання", годують властивою африканським жителям їжею. Подорож на конях дозволить розкрити чимало дивовижних красот природи в околицях.

Пізнавальні та розважальні місця

Розмістившись в селищі, хочеться підібрати для себе найбільш підходящу культурну програму, щоб відвідати пам'ятки Сукко. Одним з найяскравіших місць є лицарський замок Левова гора. Уявлення лицарських турнірів, а також атмосфера Середньовіччя приваблює численних туристів з різних куточків Краснодарського краю, але найближчою до замку місцем є саме Сукко.

Природним пам'ятником, розташованим недалеко від селища, є плато Лагонаки. Піднявшись на вершину, туристи можуть насолодитися відкрилися виглядом на засніжені Альпійські вершини, околиці Красноярського краю, насолодитися мальовничістю рослинного світу і вдихнути свіжість від водоспадів, спадаючих зі скелястих височин. Деякі туристи можуть відгукнутися на пропозицію відвідати карстові печери і відобразити на пам'ять підземні краси.

Туристи, що зупиняються в Сукко, залишаються задоволені від відвідування водосховища Саук-Дере. Тут не тільки дозволяють скуштувати місцеві сорти вин і виноградного соку, але і запрошують відвідати винні сховища. Раніше на території водосховища були шахти, де добувався черепашник. Зараз же від них залишилися звивисті печери і підземні проходи, де і зберігають винну продукцію.

Особливою популярністю для дітей користується парк "Хоробре серце". Тут дитини одягнуть в безпечну екіпіровку і дозволять пройти ряд цікавих перешкод. Особливий захват викликають мотузкові випробування, канатні доріжки та інші завдання, які діти із задоволенням проходять. Парк відрізняється гарною інфраструктурою. Тут можна просто відпочити, насолодитися барбекю, постріляти з луків або гвинтівок.

Цікаво! Відпочинок, в якому дітям дають можливість випустити енергію і показати свої здібності, набагато цікавіший, ніж звичайні прогулянки.

Сукко - це крихітне поселення, але тут у туристів величезна кількість можливостей для відпочинку будь-якої спрямованості. Кожен може вибрати або класичні розваги, або екстремальні напрямки, які не залишать нікого осторонь. У відвідувачів не виникає складнощі з тим, що відвідати в Сукко, так як навколо багато красивих місць, дивовижних історичних пам'яток та захоплюючих розваг для представників будь-якого віку.