Зміст:

  • Інтер'єр дитячої кімнати
  • Портьєри у вітальні
  • Як прикрасити спальну кімнату
  • Цікаве рішення для кухні

Штори є необхідним аксесуаром вашого житла. Красиво і правильно підібрані завіси забезпечать затишок і створять власний стиль в будинку. Віконні штори відмінно доповнять будь-яке дизайнерське рішення.

Іноді так хочеться створити щось цікаве у своїй квартирі, чимось доповнити інтер'єр, внести свою родзинку в дизайн.

Найпростіше - це прикрасити штори своїми руками.

Робиться це легко і просто, обійдеться дешево і буде виглядати привабливо. У сучасних аксесуарах використовуються різні підхоплення, квіти, ламбрекени, кисті, аплікації та ін. Слід врахувати, що прикрашати портьєри в різних кімнатах потрібно відповідно призначенню кімнати. Наприклад, у дитячій повинна бути присутня дитяча тематика, у вітальні - оригінальна прикраса, у спальні що-небудь спокійне, а на кухні - щось яскраве, веселеньке.

Повернутись до змісту

Інтер'єр дитячої кімнати

Шторки в дитячій кімнаті повинні бути легкими, щоб не втомлювати дитину. Тут можна пофантазувати, наприклад, можна прикрасити фіранки різними аксесуарами, аплікаціями, кулисками, розшити бісером, зшити красивий ламбрекен і т. Д. У дитячій для дівчаток доречні будуть рюшечки, бантики, квіточки, різні кішечки, собачки, звірятка. Аплікацію можна прикріпити до однієї шторі, а другий штору можна залишити без змін. Кольори бажано вибирати рожеві, бузкові, жовті, бежеві. Одним словом все ті, які підходять для дівчаток.

Для хлопчиків підійде геометричний стиль, абстракція, космічна тематика, рибки, кораблики та ін. На шторах цікаво будуть виглядати аплікації з улюблених мультсеріалів. Своїми руками можна зшити симпатичні підхоплення для фіранок або сплести їх з товстих ниток з китицями по краях. Колірна гамма більше стримана - синій, блакитний, зелений, коричневий кольори. Кожна прикраса, зроблене вашою рукою, принесе багато радості вам самим і вашій дитині.

Повернутись до змісту

Портьєри у вітальні

У вітальні портьєрам треба приділити особливу увагу. Прикрашаємо вітальню, щоб вона виглядала більш витончено і витончено. Тому до прикраси штор своїми руками потрібно підходити більш стримано, щоб не переборщити з аксесуарами і прикрасами. Однотонні портьєри у вітальні можна поверху прикрасити кристалами, пензлями, декоративними підвісками. Для подхватов можна використовувати штучні квіти, які також можна виготовити своїм руками з атласних стрічок або шматочків тканини від штор, якщо вони є.

Сяйво різних підвісок надасть вашій вітальні оригінальний вигляд.


Ламбрекени, зшиті своїми руками, додадуть особливий шик штор. Не потрібно соромитися у своїх фантазіях, прикрашайте завіси своїми руками, їх пишність підкреслить ваш вишуканий смак.

Повернутись до змісту

Як прикрасити спальну кімнату

Як правило, штори для спальної кімнати купуються або шиються з щільної тканини. Яскраве сонце, шум за вікном - все це чудово можуть приховати штори з щільної тканини, ніщо не повинно порушувати ваш сон. Спальня повинна розташовувати до відпочинку і до сну. Портьєри повинні бути до самої підлоги. Своїми руками і за допомогою аксесуарів можна створити відмінний інтер'єр для спальної кімнати. Найкращими аксесуарами для штор є ламбрекен, підхоплення і підходяща фурнітура. Трохи фантазії, і ваша спальня перетвориться на миле затишне містечко. Ламбрекени краще вішати, де високі стелі.

Тоді відкриється вся принадність штор і ламбрекену. При низьких стелях краще прикрасити завіси подхватами. Підхоплення можна зробити своїми руками зі смуг тканини, мережив, мотузок, стрічок та кистей. Підхоплення також можна прикрасити ніжними квітами, зробленими самостійно з тієї ж тканини, що і штори. Кисті підходять для штор римського або грецького стилю, тоді цей аксесуар відмінно впишеться в інтер'єр спальної кімнати.
Повернутись до змісту

Цікаве рішення для кухні

Тут можна дати волю вашій розігрався уяві. На кухні можна використовувати масу своїх дизайнерських рішень. Фіранки можна зшити і прикрасити своїми руками. Стиль підійде будь-який. Використовувати краще легкі тканини, які добре стираються. Кольори тканин можна вибирати будь-які, від яскравих до пастельних, в тон шпалер і навпаки - контрастні. Аксесуари для кухні можна вибрати, враховуючи кухонну тематику. Довжина штор залежить від площі кухонного простору.

Зазвичай на кухню вішають укорочені штори, але якщо площа дозволяє, можна вішати завіси довжиною до підлоги. Між шторами на кухні красиво виглядає гардинное полотно. Стиль може бути сільський з кольоровими фіранками, або можна вибрати повітряний стиль з гардинами з органзи або капрону. Вирішувати вам. У кожному разі кухня - це саме відповідне місце для експериментів, і ваші руки допоможуть вам у цьому.

Щоб уникнути дорогих покупок, найкращий варіант - це прикрасити штори своїми руками. Дизайнерський талант підкаже, як краще оформити будинок.