Тур в Ленінградську область.

У Ленінградську область, як правило, їдуть відпочивати самі жителі області, Пітера, а так само Москви і Московської області. Але останнім часом відпочинок вЛенінградской області всією сім'єю став все більш привабливим для багатьох туристів. Дійсно, в Росії ще є, на що подивитися і є де відпочити із задоволенням без гучних розваг, а просто - з насолодою.

Відпочинок в Ленінградській області цікавий не тільки влітку, а й взимку, коли в засніженому лісі можна прогулятися або покататися на лижах. Головне - вдало потрапити з погодою, яка часто і швидко змінюється в Санкт-Петербурзі і околицях.

Дуже часто на відпочинок в Ленінградську область вибираються всього на 2-3 дні, тобто на вихідні. Це непоганий варіант завжди бути бадьорим на роботі, адже якщо добре відпочити, то і робота буде йти краще. До речі, по дорозі ви можете відвідати Карелію в один із днів відпочинку, ми вже писали докладно про те, як відпочити в Карелії всією сім'єю.

Влітку в Ленінградській області часто відпочивають для душі, загоряють, купаються та ін. А ось взимку немає нічого кращого, ніж зустріти Новий рік тут. Повірте, вас влаштує мальовниче оточення навколо, особливо, якщо ви зніміть відокремлений будиночок в Ленінградській області. Тут можна стати частиною природи, вжитися в роль сільського людини з комфортними умовами і при цьому за невисоку вартість туру.

Якщо ви живете досить далеко від Пітера, можете замовити тур в туристичній компанії, а можете організувати його самостійно - це набагато цікавіше, вигідніше і ви завжди зможете робити те, що самі хочете.

Вибираємо житло.

При виборі житла в Ленінградській області все залежатиме в першу чергу від місця відпочинку. Наприклад, в Санкт-Петербурзі можна підібрати хороший готель. Готелі Ленінградської області, як правило, більш прості, адже це передмістя, невеликі міста і села. Набагато частіше тут можна зняти будиночок або кімнату на туристичній базі.

Безумовно, вартість оренди житла в Ленінградській області, як і скрізь, залежить від рівня доходів на даній території, так що не розраховуйте підібрати дуже дешеве житло з хорошими умовами, необхідно вибирати: гарне розміщення та умови обслуговування, або економія на житло.

Якщо ви проводите в Ленінградській області сімейний відпочинок з дітьми, то економити на житло не варто, у всякому разі, не потрібно "перегинати" з цим. Дітям у першу чергу необхідні зручності, комфортне проживання, інакше вони простудяться, і доведеться повертатися додому чи займатися їх лікуванням.

Найдешевше зупинитися в Ленінградській області в хостелі. Зараз це дуже розвинене і поширене. Можна знайти чудові шикарні варіанти номерів у хостелі за 600-700 рублів на добу. Якщо відпочиваєте великою компанією, то можна підібрати багатомісні хостели (у кімнаті 6-10 осіб) всього за 300 рублів на добу.

У готелях ж вартість може бути різна, але якщо ви хочете відпочити з комфортом, зможете підібрати номера як за 1,5 тисячі рублів, так і за 7-8 тисяч рублів. Так що вибір буде залежати тільки від ваших фінансових можливостей, а вже знайти підходящий варіант розміщення в Ленінградській області ви зможете завжди, аж до оренду квартири, кімнати в квартирі і номера на базі відпочинку.

Пам'ятки.

Як тільки ви прибули на місце відпочинку, на курорті ви починаєте думати про визначні пам'ятки, а що відвідати в Ленінградській області? Чи є тут особливі красиві місця? Звичайно, є і їх маса.


Чого вартий архітектура Пітера і Ленінградської області!

Отже, ось які основні визначні пам'ятки Ленінградської області варто відвідати:

  • Петергоф. Цей парк один з найкрасивіших у всій Росії. Багато туристів давно відзначають, що найбільш привабливий парк саме влітку, коли все навколо розквітло, все зазеленіло. Розташовується в Петродворцовом районі;
  • Пелла. Це шикарний парк з палацом, які був побудований в 18 столітті за бажанням Катерини 2. Знаходиться чудовий ансамбль в місті Отродное.
  • Рапті. Варто побачити цю садибу в селищі Дзержинського, побудовану там в 19 столітті. Правда, від садиби мало що залишилося після воєнних років, тому її підірвали німці, коли відступали;
  • Лютеранська церква Кірха. Знаходиться вона в Мельниково. Будівництво проходило на початку 20 століття, а стиль дуже незвичайний і цікавий;
  • Виборзька фортеця. Всім відомо, що це фортеця міста Виборг, його центр і загальна пам'ятка;
  • Андерсенград. Це цілий ігровий комплекс, який оцінять як діти, так і дорослі. Виконаний він в стилі середньовічних замків, що ще більше порадує дітей і любителів фотографуватися. Розташований в місті Сосновий бір.

Це тільки частина величезної безлічі пам'яток Ленінградської області. Уважно оглядайте ту місцевість, де вирішили зупинитися, ви обов'язково знайдете щось прекрасне неподалік.

Корисна інформація.

Як відпочити в Ленінградській області без грошей або з мінімальними витратами? Це цікавить багатьох, розберемося, чи можливо це.

Не дивлячись на те, що в Ленінградській області проходять масові збори туристів, багато комфортабельні умови не просто зайняті, а й недосяжні через високі ціни. Давайте подумаємо разом: чому ціни такі високі? Тому що кожна будівля потребує регулярної реконструкції, зміні меблів та інтер'єру, декорацій та ін. Значить, щоб заощадити на відпочинку в Ленінградській області, необхідно знайти самий вигідні - недорогий варіант житла і це реально!

Необхідно шукати старенькі пансіонати, де ремонт проходив досить давно, "дикі" або "напівдикі" туристичні бази, де можна жити в наметах або номерах, але найпростіших (головне ліжко і столик). Взагалі, можна за дуже невеликі гроші підібрати варіант рівний радянському, де з часів СРСР нічого не змінилося, жили ж там люди і нічого.

Готувати можна або самостійно, що обійдеться дешевше, але складніше, або харчуватися прямо в пансіонатах або на турбазах. Насправді, в таких місцях і на харчування вартість буде знижена, ніби ви харчуєтеся в недорогий їдальні. Але в якості харчування сумніватися не варто, та й порції будуть хорошими.

Якщо подорожувати на авто, то ночувати можна в ньому, якщо ви відпочиваєте влітку. Так ви зможете і на екскурсіях економити, користуючись автомобілів і навігатором. А на турбазах ви зможете порибалити і приготувати вечерю чи обід з видобутого улову.