Провести відпустку в Венесуелі є одним з найбільш екзотичних і колоритних способів повноцінно відпочити. Буквально в одному місці ви можете насолодитися сніговими вершинами Анд, чарівною красою амазонських джунглів, найвищим водоспадом Анхель, красотами плато Гран-соба. Отже, як відпочити у Венесуелі: місця, які варто відвідати.

Принади пляжного відпочинку у Венесуелі

Хочете знати, як відпочити у Венесуелі? 1700 км піщаних пляжів і більше 70 островів є чудовим місцем, як для комфортного відпочинку, так і для спортивної риболовлі.

Великою популярністю користується серед туристів острів Маргарита, що знаходиться на расстояніі38 кмот материка. Будучи зоною вільної торгівлі, острів, а особливо місто Порламар, славиться як чудове місце для здійснення покупок. Пляж Агуа - служить прекрасним місцем відпочинку і для місцевих, і для туристів.

Основні курортні зони, де можна відпочити у Венесуелі, знаходяться у напрямку на захід від Каракаса - це Марбел, макутів, Легун, Наігуата.


Місця для екотуризму

На території Венесуели розташувалися близько 40 національних парків. Ось найбільш відомі, де можна відпочити в Венесуелі:

- Парк Канайма. Це найбільш відвідуваний екотуристичний район країни. Розташований він на Гвіанському плоскогір'я. Тут можна насолодитися красою самого високого водоспаду в світі - Анхель і помилуватися більш ніж 500 видами орхідей. Даючи початок річці, сам водоспад підживлюється від тропічних злив. Падає він з гори, що "гора диявола", з якою найвідчайдушніші з туристів здійснюють стрибки з парашутом.

- Парк Сьєра-Невада. Чудове місце для катання на гірських лижах. Однак гори тут дуже високі, і кататися тут можуть лише досвідчені підготовлені лижники. Тут же розташована найвища точка в країні - пік Болівар.

- Парки Гран Сабана та Аквіла, розташовані на Гвіанському плоскогір'я, володіючи розгалуженою мережею піших стежок і кемпінгів, служать прекрасним місцем для любителів пішого туризму.

Тури для любителів активного відпочинку

Як відпочити в Венесуелі: для любителів гірських сходжень чудовим місцем стане штат Меріда, розташований в серці Анд.


Там знаходяться найвищі вершини і краща турбаза країни. Щоб дістатися до гір, вкритих снігом, потрібно скористатися послугами найвищого підйомника в світі, який, до речі, має найдовший маршрут. Хороші можливості для пішого туризму надають і менш освоєні поки штати Тачира і Трухільо.

Для любителів суперекстремальний відпочинку можна запропонувати практично незаймані джунглі, розташовані біля селища Пуерто-Ордас. Тут ви можете пополювати на кайманів, піраній, взяти участь у курсах з виживання. У цій місцевості проживають найбільша змія анаконда і напівводний гризун капибара, що важить целих80 кг.

Каракас - столиця Венесуели

Який тур б ви не вибрали, навряд чи ви залишитеся без відвідування багатомільйонної галасливої венесуельської столиці - Каракаса. Це місто, заснований в 1567 році, маючи багатющу історичну спадщину, є сучасним розвиненим містом, з широкою інфраструктурою, в якому проживають доброзичливі люди, тут можна добре відпочити у Венесуелі. Так що, при бажанні, ви тут зможете отримати всі - і філософське споглядання архітектурних пам'яток рідкісної краси, і популярні нічні розваги. У столиці знаходиться Каракас музей, в колекцію якого включені численні картини і документи, що свідчать про боротьбу за незалежність народу Венесуели і висвітлюють знаменні події минулого.

Ви помітили, як часто в цій статті зустрічалося слово "самий"? "Найвищий", "найбільший", "найдовший"? Так що якщо ви хочете отримати дійсно "самі, самі" сильні враження - їдьте відпочити до Венесуели!